- Reklama -magazín
HomePro ženySvatba i další společenské události v srdci přírody

Svatba i další společenské události v srdci přírody

-

Milujete přírodu a svůj svatební den si jinde nedovedete představit? Farma Michael je díky nabízeným prostorům velmi oblíbenou lokalitou k uspořádání svatby, ale také firemních večírků nebo jiných důležitých událostí. Spojení místa a kvalitního personálu nabízí příjemnou, květy provoněnou atmosféru, budí dojem noblesy a elegance, a to vše v průběhu obřadu i následující slavnostní hostiny.

Nabízené služby v oblasti svateb

Pokud se rozhodujete o místě, kde váš důležitý den proběhne, představíme vám nabízené služby Farmy Michael, které by se vám mohly zalíbit. Svatba je na organizaci náročná, zkušený a kvalifikovaný personál je tady však od toho, aby vám co nejvíce ulehčil.

Svatba v přírodě je sama ozdobou, abyste se však cítili skutečně slavnostně, zkušení dekoratéři ozdobí prostory a začnou už na příjezdové cestě, kterou lemují stromy a pastviny. Ozdobeno bude místo obřadu a také svatební tabule, jejíž dominantní barvu si samozřejmě zvolíte vy sami. Pokrmy připraví výborní kuchaři znalí svého oboru, obslouží vás profesionální číšníci. Celá svatba se ponese v duchu příjemné atmosféry, dobrého jídla a vyladěných detailů.

Farma Michael je schopna pomoci vám také v oblasti focení a natáčení, abyste na svůj svatební den mohli dlouhá léta vzpomínat a fotografie a záběry se kochat i s vnoučaty.

I pro firemní akce je zde místo

Pokud jste event manažerem velké firmy a vaším úkolem je organizování akcí, pak jistě víte, jak náročné je sehnat prostory pro velkou skupinu lidí. Na Farmě Michael je však možné uspořádat firemní akce všeho druhu pro 500 osob v interiéru a až pro 1 000 osob v exteriéru. Workshopy, konference, školení, ale také firemní večírky pro oslavu důležitého jubilea nebo vánočního večírku. To vše je možné zorganizovat na Farmě Michael. Kromě špičkové gastronomie si můžete zvolit také doprovodný program v podobě ochutnávky vín nebo doutníků. Mile vás překvapí také moderní prostory.

Mohlo by Vás zajímat

spot_img